Stylizacja sesji zdjęciowych

Stylizowanie sesji zdjęciowych to moja pasja, w której łącze swoje zamiłowanie do stylu, mody, wizażu, fotografii, designu, architektury, aranżowania oraz budowania scenografii.

To czas kiedy moja wrażliwość, wysublimowane poczucie estetyki i umiejętność dostrzegania detali spotykają się po to, by razem stworzyć prawdziwy, karmiący nasze zmysły wzrokowe, niepowtarzalny obraz, dobrze się przy tym bawiąc, dawać sobie i innym radość. Udział w sesji to czysta przyjemność, kreatywne doświadczenie, ale również lekcja samoakceptacji, pewności siebie i odwagi.

Studio fotograficzne

W Studiu Stylu znajduje się również studio fotograficzne, w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt, akcesoria, stanowisko make up, oraz oryginalne rekwizyty i meble niezbędne do przeprowadzania sesji zdjęciowych – indywidualnych, rodzinnych, biznesowych, produktowych, modowych, lifestylowych.

To przestrzeń, w której uchwycimy prawdziwą kobiecość, męską siłę, wrażliwość dziecka, rodzinne szczęście. Usytuowanie lokalu gwarantuje naturalne światło zastane, dzięki któremu fotografie zyskują niepowtarzalny, magiczny klimat. Sesje odbywają się z udziałem profesjonalnego fotografa, makijażystki oraz stylistki. Przestrzeń studia jest otwarta na zasadach współpracy również dla grona fotografów, którzy chcieliby wykonać sesję w ramach świadczenia swoich usług/ prowadzenia swoich działalności.

Niezwykle intymna atmosfera w Studiu stwarza idealne warunki do organizowania spotkań biznesowych w mniejszym gronie, jak również wykorzystania przestrzeni do pracy i spotkań indywidualnych z Klientami / pacjentami. Sala wyposażona jest w ekran projekcyjny, krzesła. Podczas spotkań Goście / Klienci mają zapewniony serwis kawowy.

O jakiej sesji marzysz ?

Sensualnej, buduarowej, klasycznej, w klimacie określonych lat, których jesteś fanką/em, tematycznej, modowej, w klimacie retro, a może glamour? A może marzysz o sesji we dwoje?

Wspólnie z fotografem stworzymy dla Was piękne ujęcia, duetów – Kobieta i Mężczyzna, Przyjaciółki, Siostry, Matka i Córka, Ojciec i Syn.

Przestrzeń Studia Stylu daje ogromne możliwości scenografii, tła w różnych kolorach, rekwizyty i meble są do Waszej dyspozycji. Jako stylistka czuwam nad Waszą stylizacją – ubraniem, akcesoriami i biżuterią.

W ramach podstawowej usługi zapewniamy Ci:

  • 3 pełne stylizacje
  • wsparcie stylistki podczas sesji / emocje, pozy, mimika, włosy
  • 10 zdjęć z retuszem w formie wydruku 15×21
  • słodkości i włoska kawa
  • Twoja ulubiona muzyka w tle

Dodatkowe usługi:

  • fryzura
  • makijaż twarzy
  • makijaż ciała

Dodatkowy koszt uzależniony od rodzaju i zakresu usługi.

skontaktuj się ze mną