Nazywam się Elżbieta Frejtag

Zainspirowana potrzebami kobiet i mężczyzn, połączyłam w swoim życiu moje pasje, miłość do mody, wizażu i fotografii. Zawsze wierzyłam, że moda jest czymś więcej niż tylko ubraniem, kreacją. Jest pretekstem do relacji ze sobą i innymi. To źródło motywacji, na drodze do zmiany sposobu myślenia o sobie, postrzegania swojego ciała, wizerunku. To wreszcie początek lepszej wersji siebie, opartej na fundamencie akceptacji i sukcesywnego budowania własnej wartości, nie zapominając o bezcennej dla każdej z nas przestrzeni do samorozwoju.

Dlaczego ja?

Fotografia jest dla mnie prawdziwą pasją, a fascynacja modą towarzyszyła mi od dziecka. Aranżowanie wnętrz i miłość do designu zaspokajają z powodzeniem mój wieczny głód pragnień estetycznych. Jako dyplomowany i doświadczony technik krawiectwa, sztuka doboru kroju, konstrukcje i projektowanie, nie mają przede mną tajemnic, a stylizacyjne triki mam opanowane do perfekcji. Hołduje zasadzie, że minimalizm jest praktyczny, ale to kolory nadają charakteru i smaku naszemu życiu.

Zainspirowana potrzebami kobiet i mężczyzn, stworzyłam autorski program warsztatów wizerunkowo – motywacyjnych. Głęboko wierząc, że moda jest czymś więcej niż tylko ubraniem, kreacją. Jest pretekstem do relacji ze sobą i innymi. To źródło motywacji, na drodze do zmiany sposobu myślenia o sobie, postrzegania swojego ciała, wizerunku. To wreszcie początek lepszej wersji siebie, opartej na fundamencie akceptacji i sukcesywnego budowania własnej wartości, nie zapominając o bezcennej dla każdej z nas przestrzeni do samorozwoju, ale również świadomego kreowania swojego wizerunku.

Certyfikaty

SOCIAL MEDIA